Verkenners – Dag 4

   

We schrijven 21 juli 2015. Na een intensieve, regenachtige, maar mooie hike, gingen de verkenners gisteren middag voor anker in Zoutelande alwaar we de tent voor één nacht hebben verruild voor een simpel zeiltje. En, om scheurbuik te voorkomen heeft de leiding een overheerlijke pan chili-con-carne gemaakt. Met een goed gevulde maag zijn we ’s avonds op bezoek geweest bij het Bunker Museum. 

    
Een lange en vermoeiende dag, dus op tijd naar onze kooi!

Vandaag zijn we naar het strand geweest. Het water was koud, maar dat mocht de pret niet drukken. Met een voetbal, een legerschep en wat zakgeld voor een frietje op zak, hebben de verkenners een top middag gehad. 

    
Vanavond hebben we de avond afgesloten met het rodedraad spel. In een 1-op-1 duel op de evenwichtsbalk werd bepaald wie de winnaar werd. 

    
 We zijn al weer op de helft van de week, maar er staan nog een hoop leuke activiteiten op het programma.