Verkenners – Dag 6

We schrijven 23 juli 2015. 

  
Na alle avonturen van afgelopen dagen, was het gisteren tijd voor wat ontspanning.  Niet te vroeg uit de Veere dus en in volle vaart naar het zwembad van Domburg. De kinderen schoon en de leiding uitgerust konden we weer huiswaarts. 

  
Met een “rustdag” achter de rug, was het vandaag weer tijd voor wat meer actie: Neeltje Jans. Rondkijken in de stormvloedkering, een rondje in de tornado machine en een water paradijs, maakten het een super geslaagde dag. 

  
Voor vanavond had de leiding een echte schatkaart uit VOC tijd weten te bemachtigen, maar niemand wist of er echt een schat begraven zou liggen. Bewapend met gps apparatuur gingen de verkenners op pad. De route eindigde op het strand van Vrouwenpolder en ja hoor; er lag een schat!

   
 Het einde van een fantastische week komt in zicht. Morgen beginnen we met opruimen en sluiten we af met de traditionele barbecue.