Zomerkamp 2015 Asten; dag van aankomst

Vandaag startte voor onze leden het kamp pas echt. De leidings had al een nachtje voorgeproefd toen de bevers vanmiddag door de mama`s en papa`s gebracht werden. De welpen en kabouters zijn helemaal op de fiets gekomen. Zij verzamelde bij de molen en zijn via een mooie route over de heide naar het kampterrein gefietst. Toen iedereen gearriveerd was hebben we het kampterrein ontdekt. Wat kun je hier lekker spelen, zowel binnen als buiten. Een echte mini camping met groepsaccomodatie. Er is hier vanalles te beleven; trampoline, groot speelveld, mooie stookplaats, fijn terras, leuke speeltuin, paarden met een vers veulentje, kippen enz, enz. Van al dat ontdekken hadden we natuurlijk verschrikkelijke honger. Gelukkig waren er heeeeeel veeeeeel pannenkoeken; met spek, appel of naturel, (6 kilo bloem, 12 liter melk, 40 eieren, 8 vanillesuiker= +/- 200 pannenkoeken)20150719_220608[2] 20150719_184628[1] 20150719_182656[1] 20150719_185018[1]

Met dank aan de geweldige kookkunsten van de beverleidings. Na het avondeten hebben de bevers nog lekker in hun kampboekje gewerkt en de welpen en kabouters hebben bij het kampvuur Weerwolven van Wakkerdam gespeeld, super spannend. Nu ligt iedereen te slapen, tenminste dat denken de leidings. Morgen weer een volle dag vol nieuwe avonturen, want er gebeurd vanalles met zo`n grote groep.

5 Reacties

 1. Karin Teuwen 20 juli 2015 om 05:25

  Hallo allemaal,

  Wauw! Dat zijn veel pannenkoeken! Wat zullen ze gesmuld hebben, Laura in ieder geval zeker. De accommodatie ziet er super uit. Vol vertrouwen dat jullie een leuk kamp zullen hebben, hebben we Emma en Laura achtergelaten, voor ons ook fijn ;-). Heel veel plezier vandaag en we zijn benieuwd naar het volgende verslag!

  Groetjes Joris en Karin

 2. Nelleke 20 juli 2015 om 18:44

  Ow dat ziet er lekker uit!!
  Het kan haast niet anders dan dat die pannenkoeken heerlijk gesmaakt hebben 🙂

  Zo te lezen is er op jullie kampterrein genoeg te beleven, jullie zullen je vast goed vermaken!

 3. Karin Teuwen 20 juli 2015 om 19:13

  Hallo allemaal,
  Wauw! Dat zijn veel pannenkoeken! Wat zullen ze gesmuld hebben, Laura in ieder geval zeker. De accommodatie ziet er super uit. Vol vertrouwen dat jullie een leuk kamp zullen hebben, hebben we Emma en Laura achtergelaten, voor ons ook fijn ;-). Heel veel plezier vandaag en we zijn benieuwd naar het volgende verslag!
  Groetjes Joris en Karin

 4. bjorn 21 juli 2015 om 17:24

  hoi hier een berichtje van opa hoe is het daar heb jij het naar je zin ik hoop het wel en de gr van lien ik hoor het wel veel plezier daar nog van de week
  tod horens je opa

 5. Petra van Hoek 21 juli 2015 om 20:41

  Zo zeg hebben jullie alle pannekoeken op ? Dat kan niet zoveel?
  Heel veel plezier verder en de groetjes aan iedereen .

  Groetjes Peter en Petra